Blog > Komentarze do wpisu

Butelkowa

 • Mamo! - Lucy weszła do domu wściekła - WSZYSTKIE dziewczyny... NIE! WSZYSCY w klasie... no dobra, oprócz Kajetana W., mają plecaki Vansa!
 • Aha. No, a Ty nie masz.
 • Właśnie.
 • One są obrzydliwe. Smętne, czarne, z wielkim i paskudnym logo.
 • Nieprawda. Mogą być różne wzory.
 • Twój plecak jest ładny. Twój plecak jest INNY.
 • Ale ja chcę mieć mały plecak, a nie taki wielki!
 • Poczekaj chwilę.

Przy okazji przeprowadzki dziadków, tata co chwilę w plikach gazet przemyca jakieś zdjęcia. Takie pliczki po 6-8 sztuk. Zupełnie nie powiązane ze sobą. Mała Lily bawiąca się książeczkami, zdjęcie mojej pergoli, zdjęcie kota, zdjęcie którejś Wigilii sprzed 20 lat, czyjąś chrzestną gdy tamta miała 12 lat i zdjęcie moje, dziewczyn i babci podczas wyprawy do Bałtowa 7 lat temu... Mix. Nielogiczny i przypadkowy. Wzięłam to zdjęcie z Wigilli.

 • Zobacz, Łucza. To jest zdjęcie sprzed bardzo wielu lat. Mam krótkie włosy, pryszcze i popatrz na mój sweter. Te norweskie wzory były wtedy najmodniejsze.
 • No i??!
 • Tak wygląda Fashion Victim i poddanie się temu co noszą wszyscy. MARZYŁAM o tym swetrze.
 • I go DOSTAŁAŚ!! A ja chce tylko plecak Vansa!!!

Ma rację. Marzyłam i dostałam :) Temat plecaka pewnie będzie powracał miliony razy, a tymczasem o sukience. Gdzieś tam we wrześniu minęły mi kolejne urodziny. Nie obchodzę ich i nawet jak dzwoniłam do brata, żeby mu złożyć życzenia (on jest z października) to powiedziałam: Nie wiem ile lat kończysz. Wiem, że masz rok mniej niż ja, ale nie wiem ile ja mam, bo przestałam to liczyć. Usłyszałam na to, że to nie jest trudna matematyka ;) ale i tak liczyć NIE zamierzam. Aaaale przy okazji urodzin dostaję zawsze jakieś bonusy i rabaty w różnych sklepach i programach lojalnościowych. I dostałam bon do Mohito. I mam piękną zieloną sukienkę. Uwielbiam ten kolor, rękami i nogami podpisuję się pod stwierdzeniem, że czerń jest kolorem mało twarzowym, ale kolory kryszałów (burgund, ciemna zieleń i granat) są kolorami twarzowymi BARDZO. Piękne sukienki widziałam w Carry. W życiu tam nie wchodziłam, a tu szłam i aż się cofnęłam, żeby wejść. I będę mieć na oku ten sklep podczas wyprzedaży. A na razie Mohito. W wersji na MNIE, będzie jakoś w grudniu ;)

piątek, 12 października 2018, fanta-girl
Komentarze
2018/10/12 15:10:22
Prosta i przyjemna dla oka sukienka, takie uwielbiam najbardziej przez co podoba mi się jak diabli to co zaprezentowałaś. Muszę zajrzeć do tego sklepu, a nóż będzie jeszcze i dla mnie! Pozdrawiam! :)
-
2018/10/24 09:25:01
Świetna ta ciemno zielona sukienka, podoba mi się bardzo mam butki idealne do niej jakbym ją kupiła to może by wyszła jakaś fajna kreacja wyjściowa. Pozdrawiam.
-
2018/10/29 08:30:34
Wszyscy się jarają tym guccim całym ja nie rozumiem tego hype na to. Na moje to jest syf i tyle marka droga a jakość jak produktu za 100-200 zł także nieopłacalne.
-
2018/10/29 09:53:36
Ta sukienka jest fajna, powiem szczerze że bardzo mi się podoba. Ten kolor jest na prawdę fajny. Pasował by do moich mahoniowych butów . Można ją gdzieś kupić ?
-
2018/10/30 14:44:44
Nie zdążyłam doczytać że zdjęcie zapożyczone a już zachwycałam się tym jak cudownie na Tobie leży. Sukienka jest przepiękna, mam nadzieję że na wyglądasz w niej wręcz obłędnie.
-
2018/10/30 14:45:40
Faktycznie butelkowa radość. Koniecznie dodaj zdjęcie a nawet całą sesję jak w niej wyglądasz. Jestem ciekawa jak taki krój będzie leżał na odpowiedniej osobie :)
-
Gość: Maria, *.164.rako-lan.pl
2018/11/06 09:28:37
Świetna sukienka, właśnie o takim kolorze ostatnio myślałam :) Jak zwykle ciekawy wpis, lubię tutaj wracać, zawsze mnie inspirujesz. Też mam Buty Neścior , które będą idealnie do niej pasować :) Czekam na kolejne wpisy.