Blog > Komentarze do wpisu

Tchórz nie zdobędzie wspaniałej kobiety

-Ted Turner z filmu: Jane Fonda w pięciu odsłonach- przemierzałam się do tego filmu od dawna i obejrzałam. To dokument, ale się mi podobał :)

 

Pamiętacie zieloną sukienkę? Przydała się więcej NIŻ bardziej. Najpierw stawiłam się w niej na jednym bankiecie. Zagadką dla mnie jest dlaczego trafiam w pewne miejsca, ale trafiłam. Baa, nawet brałam udział w zawodach na obstawianie ceny baryłki ropy. Na którąś tam godzinę. Podałam 52,70 i nie trafiłam :)) Co tak naprawdę zupełnie mnie nie dziwi, ale gdybym wygrała tobym miała ipada pod choinkę dla któregoś dziecka. Cóż... Była tam jedna dziewczyna naprawdę szałowa i TEŻ miała zieloną sukienkę oraz brązowe kozaki. Pośmiałyśmy się, że to zestawienie typu DRZEWO, ale tydzień później sukienkę nałożyłam znowu.

Tym razem były to 70-te urodziny DZIADKA. Do gruzińskiej knajpy zaprosił osoby, które były w jego życiu ważne. Spoza rodziny. Przyjaciół. I znowu byłam z zielonej sukience i inna osoba w zbliżonym do mnie wieku, też ZIELONĄ miała. I jedna partnerka kolegi dziadka, która jest wdową po pewnym jazzmanie i babka była oszałamiająca TEŻ miała ZIELONĄ.

NO i z rozpędu nałożyłam ją też DZIŚ. Na Święta. Na Wigilię. Tylko, że tym razem dorzuciłam świąteczne korale :))

<><>

Pewnie przed końcem roku mnie tu nie będzie, więc krótkie podsumowanie 2018... Był kontynuacją 2017. CZYLI był to rok DOBRY. Lubię to co mam w szafie i podobam się sobie. Nie kupiłam zaplanowanych kaloszy i przechodzą na 2019. Zatłukłam wiosenne buty (obie z Lucy je zatłukłyśmy) i będziemy potrzebować nowe. Doszło mi sporo retro broszek i fajny pierścionek (który kupiłam sobie SAMA :). Mam jedno fajne koszulowe body i na nadchodzących wyprzedażach chcę złapać kolejne. Wydaje mi się, że przydadzą mi się kolejne spodnie typu wełniane legginsy, bo to coś co lubię nosić... Zapisałam się również na fajne vintago-we warsztaty, ale to dopiero w lutym. Ach, i mam epickie kapcie, które są ZEBRĄ i takie ciepłe kapcie będę kupować sobie i dziewczynom regularnie. Do siego roku! :D

poniedziałek, 24 grudnia 2018, fanta-girl
Komentarze
Gość: Daria, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2019/01/11 08:34:54
Fajnie że ten rok był dla was dobry, fotki jak zwykle świetne:) mam nadzieję, że w tym roku pojawi się jeszcze więcej wpisów :) Bo bardzo lubię tutaj wracać na tego bloga.
-
2019/01/22 19:19:13
Dzięki Daria :))
Będę się starać! :)