RSS
czwartek, 04 lutego 2016

- Friedrich Nietzsche

Jeden gość, którego lubię czytać napisał z miesiąc temu: Kobiety z wiekiem mają coraz krótsze włosy. Niezłe spostrzeżenie. Wiadomo, trudno uogólniać, poza tym wiele osób z krótkimi włosami wygląda LEPIEJ, ale zachciało MI się z powrotem mieć trochę dłuższe włosy. W sumie to myję je codziennie, ładuję w nie odżywki, dzieci są większe - mam więcej czasu na dbanie o siebie, więc może dałoby radę?

  • Justysiu, lokóweczką sobie włosy kręciłaś? Takie masz loczki... - zagaiła szyderczo mamuśka.
  • Tak, mamuś. Mam loczki. I tak teraz przez chwilę będzie- odpowiedziałam jej spokojnie...

Bo ułożyć to co mam na głowie jest chwilowo NIEMOŻLIWE. Monstrualnie długa grzywka, sterczące kłaczki nad uszami i włosy na karku. Ale przemęczę się chwilę zanim pójdę do fryzjera to moDEROWAĆ. Dziś NIE będzie zdjęcia :) Noszę opaski na włosy, zakręcam lokówką grzywkę, a boki przyklepuję żelem. Na ogół wszystko naraz i ratuje mnie TYLKO czapka...

Wrzucę tegoroczne wyprzedażowe zakupy. Miałam nic nie kupować. Miała być kurtka i o niej BĘDZIE jak do mnie dotrze. Miały być skarpetki z mojego ulubionego skarpetkowego sklepu, ale jak do niego dotarłam to po przecenionych skarpetkach już śladu nie było. Kupiłam za to Łucji szlafrok. Mieszko dostał MĘSKI szlafrok pod choinkę, Lilka ma taki w grochy odziedziczony po siostrze, a Łucja chadzała w moim. A tu wpadłam i zobaczyłam, że szlafroki przecenione o 80% i SĄ!!!

Dla mnie mam natomiast torebkę i sweterek z Bershki. Nie były mi potrzebne, ale cena była już tak astronomicznie obniżona, że rzeczy na pewno się przydadzą :) Na zdjęciu widzicie też GAŁKI... Nie wiem po co mi KOLEJNE gałki, ale taka moja gigantyczna słabość :) Każda kosztowała tyle co pączek, więc jak jej tu nie mieć??

Sweterek mogę Wam za to pokazać na fotce ze strony. Tylko, że na zdjęciu jest wersja złota, a ja mam ciemny brąz. Ale też sądzę, że do białej bluzki taka dzianinowa marynarka będzie wyglądać dobrze :D

20:46, fanta-girl
Link Komentarze (1) »