RSS
czwartek, 09 listopada 2017

 - bilbord H&M

Wiem, wiem, dużo tych płaszczyków, ale z pewnym poślizgiem czasowym mamusia przypomniała sobie o moim urodzinowym prezencie i dorobiłam się jeszcze jednego. Płaszczyki dostaję na urodziny od lat 20-stu, a ponieważ moja sylwetka jest właściwie niezmienna, to łatwo wyobrazić, że nawet wyrzucając coś czasami, albo zamieniając prezentowy płaszczyk na urodzinowy żakiecik, tych pierwszych mam sporo.

Tegoroczny, jasno-kremowy jest z Bershki i strasznie wszystko przez pierwszy tydzień nim obłaziło. Podoba mi się, jest ciepły, miękki i chociaż już wylądował schowany w szafie, to sporo w nim chodziłam. Pojechałam w nim np. na grzyby z Ciasteczkowym, a on POTEM pojechał na myjnię, bo nie mógł patrzeć, jak mu nabrudziłam na JASNEJ tapicerce tymi różowymi kłaczkami :DD Pokażę go NA mnie będzie jak przyjdzie wiosna, na razie tylko strzał (NIŻEJ)na szafę w mojej sypialni.

Wklepałam sobie na listopad dwie ważne daty. Pierwsze to 11.11, kiedy oczywiście jest Dzień Niepodległości i ja gdzieś tam sobie biegnę, ale to też dzień wyprzedaży na Aliexpress. Mam schowek załadowany ciekawostkami (szczotka, która nie ciągnie włosów, olejek do włosów, złote litery 2018 na drzwi, wielkie sztuczne liście palmy na letnią imprezę Lucy i Fat Quarters różnych materiałów) i tego dnia będę chciała niektóre z tych rzeczy kupić). Druga data to Black Friday, który w tym roku wypada 24.11 i to ostatni dzień wyprzedaży przed Bożym Narodzeniem. Podoba mi się jedna bluzka w Mohito i jedne spodnie w H&M. Jeśli któraś z tych będzie tego dnia tańsza, to pewnie ona otrzyma miano listopadowej zdobyczy :) Btw. wyprzedaże obejmują tego dnia wszystkie branże (zabawkową też).12:50, fanta-girl
Link Dodaj komentarz »