RSS
środa, 25 kwietnia 2018

Za czasów nastoletnich miałam ulubiony typ butów. Były to jakieś no-name'y, która mama kupowała dla mnie na pewnym straganie (bo wtedy tak się kupowało), u jednego konkretnego sprzedawcy. Marka nazywała się kangury i były to takie solidniejsze trampki za kostkę z kieszonką na suwak wokół kostki. Zawsze w jakimś odcieniu różu. Dostawałam je na wiosnę, dobijałam na jesieni i na kolejna wiosnę dostawałam kolejną parę. Nikt nie miał takich butów i bardzo je lubiłam. Pamiętam jak siedzimy na gali w obcej szkole, w obcym kraju i nasza klasa zajmuje dwa rzędy z przodu, po lewej stronie i wszyscy z drugiego szeregu rzędu patrzą na MOJE buty. Nie na adidasy, nie na inne, lecz na MOJE. I TEN szum trącających się łokciami dzieciaków, żeby pokazać je sobie. :)

Teraz TEŻ mam ulubione buty. To cały czas ten sam fason, tylko, że z niską cholewką... Lecz jest marka, którą na ogół wybieram, bo są tam one (dla mnie) najwygodniejsze. Bardzo mnie cieszy, że Lucy łapie się już w kobiecą rozmiarówkę, bo tak naprawdę to i tańsze, i wybór większy, a jak zaczynają się wyprzedaże, to jest szansa, że dla niej COŚ będzie (dziecięce ubranka na wyprzedażach to smętne resztki). No i gdy tak zaglądałyśmy na moja ulubioną stronę z TYMI butami (Bershka), to JEDNE nam się podobały... I pewnego razu jak weszłyśmy to okazało się, że TE modele, są akurat w TEN weekend - 40%. No to i wzięłyśmy. Ona z jaśniejszym kwiatkiem, ja z ciemniejszym. Spodnie (moje Calzedonia, jej H&M) wyszły nam przypadkowo.

<><>

Fantastyczna jest letnia kolekcja!!! Super rzeczy ma Reserved i Mohito. Ale czekam. Wyprzedaże ruszają za dwa miesiące, może coś z tego dotrwa :) Mam co prawdo bon do zakupów on-line w tym pierwszym, ale to chyba kupię pannie najstarszej bluzę. Podobają mi ołówkowe spódnice, przesadzone kombinezony, gładkie topy i kwiatowe bluzki. Lucy ma upatrzony zestaw wąskich sukienek czerwonych, różowych albo w grochy... Nie ma bata, będziemy on-line, kiedy sales ruszą :))

10:56, fanta-girl
Link Komentarze (1) »