RSS
piątek, 08 lipca 2016

Loft 37 to dwie polskie projektantki, których żywiołem są buty. Fajnie, nie? Ale jeszcze fajniejszy jest projekt, który zrealizowały ostatnio z Biedronką. Otóż na licencji Melisek stworzyły kolekcję dla sklepu. 4 lipca hale zostały zasypane naprawdę świetnymi butami. Nie są to oczywiście buty super wygodne, ale szukałam klapeczek na basen i mam. Potrzebuję czasem nie na maraton, a by odprowadzić dzieci do szkoły i też się przydadzą.

Ja wybrałam klapki. Do wyboru są 3 wzory i każdy wzór dostępny jest w trzech kolorach. Oprócz tego są torebki, portfele i ozdoby. Zestaw kokardek, serduszek i kwiatuszków. Też w określonym kolorze. Wzięłam jedne różowe buty, a jedne czarne. Ozdoby błękitne i różowe.

I wrzucę Wam jeszcze ulubiony strój MÓJ- TEGO lata. Co roku wynajduję jakiś zestaw, który noszę najczęściej. Jest więc spódnica w kwadraty, którą kupiłam w Promodzie dwa lata temu pod koniec lata i spadła mi z wieszaka... I dopiero jak chowałam letnie ubrania na ubiegłorocznej jesieni to ją znalazłam :) Miałam więc już w czerwcu zupełnie nową spódnicę, jeszcze z metkami, chociaż sprzed sezonów kilku i dorzuciłam tylko do tego białą górę (bluzki z Marksa&Spencera są najlepsze na świecie. Widać też nowe klapki!

20:06, fanta-girl
Link Komentarze (1) »